Зв'яжіться з нами цілодобово
UA

Популярні авто

бюджетні

від 14€/доба
VW Polo
Бензин 1,4 Автомат
VW Polo
VW Polo Sedan
Бензин 1,4 Автомат
VW Polo Sedan
Skoda Fabia
Бензин 1,4 Механіка
Skoda Fabia
Smart Cabrio
Бензин 0,9 Автомат
Smart Cabrio
Smart fortwo
Бензин 1 Автомат
Smart fortwo
Citroen C1
Бензин 1.0 Автомат
Citroen C1
Skoda Roomster
Дизель 1,6 Механіка
Skoda Roomster
Citroen C-Elysee
Бензин 1,6 Механіка
Citroen C-Elysee

комфорт

від 22€/доба
VW Golf 7 Variant
Дизель 2,0 Механіка
VW Golf 7 Variant
Skoda Oktavia A7
Бензин 1,4 Автомат
Skoda Oktavia A7
Toyota Corolla
Бензин 1,6 Автомат
Toyota Corolla
Skoda Rapid
Бензин 1,6 Автомат
Skoda Rapid
VW Golf VII
Дизель 2,0 Автомат
VW Golf VII

преміум

від 37€/доба
Nissan Teana
Бензин 2,5 Механіка
Nissan Teana
Ford Mondeo
Бензин 2,0 Автомат
Ford Mondeo

В ціну включені всі податки

Подача по Місту

Страхування

Клієнтська підтримка 24/7

Прокат авто подобово в Україні

Попит на послугу оренди авто стабільно зростає. Тимчасова або постійна відсутність власного транспортного засобу, нестача службових машин чи інші нюанси здатні стати справжньою проблемою при швидкому темпі сучасного життя. Оренда машин виручає при необхідності відправитися в тривалі роз’їзди, зустріти родичів або поїхати на відпочинок з сім’єю, підвезти друзів, організувати захід або зустріти ділового партнера чи важливого гостя. Порівняно недорогий і доступний прокат авто в Україні на вигідних умовах – справжній порятунок при поломці або відсутності особистої машини.

Історія світового автопрокату

Історія світового автопрокату налічує вже понад сто років. Вважається, що першим підприємцем в цій сфері був Джо Сандерс, який відкрив свою маленьку справу в американському штаті Небраска. Ще в 1916-му році він запропонував оренду машини всім бажаючим, використовуючи для цієї мети власний Форд. Згідно з легендою, перший клієнт Сандерса – торговець, який спізнювався на побачення. Як би там не було, вже до 1925-го року невеликий бізнес досяг нових вершин, а філії з прокату авто були більш ніж в двадцяти штатах. Звичайно, з часом Велика Депресія знизила попит на подібні послуги, але механізм уже був запущений. Інший піонер руху прокату машин – Уолтер Джекобс, який відкрив власну компанію в Чикаго в 1918-му році. Всього в 22 роки Джекобс почав свій бізнес. Спочатку його автопарк налічував дванадцять Фордів, які він ремонтував і обслуговував своїми силами. Поступово зростав річний дохід і можливості підприємства, а пізніше Джекобс перепродав справу Джону Хертцу, власнику транспортної компанії Hertz, яка з часом стала однією з найбільших в світі. Повного розквіту автопрокат досяг після закінчення Другої світової війни, коли економіка, бізнес, а відповідно і транспортна індустрія почали активно розвиватися. Багато відомих сьогодні лідерів ринку з’явилося вже в 40-х роках. Поступово послуга поширилася по всьому світу. Сьогодні прокат авто в Україні користується попитом у всіх містах і регіонах, позбавляючи автомобілістів від маси проблем.

Переваги оренди автомобіля без водія

Наша компанія «Yocar» забезпечує ряд переваг:

  • Великий вибір автомобілів;
  • Наявність різних марок і моделей для різних випадків чи завдань;
  • Наявність компактних автомобілів для тривалих поїздок по місту або більш містких – для поїздок з сім’єю і друзями;
  • Можливість вибору термінів, тривалості оренди, індивідуальне узгодження всіх умов і деталей;
  • Бронювання машини на необхідний час;
  • Додаткові послуги, на кшталт професійного водія, до якого можна звернутися за окрему плату.

Пропонуємо оренду автомобілів в Києві та інших містах України, досить надати необхідні документи. Всі наші машини перебувають в ідеальному стані, проходять регулярний огляд і контроль, надаються в повній готовності і з повним баком.